Jak to funguje

Home / Jak to funguje

Sálavé vytápění – úsporné topení pro Vaše bydlení

Moderní systém vytápění nejen pro novostavby rodinných domů, ale i bytů, kanceláří a dalších prostor s vysokými nároky na tepelnou pohodu a nízké provozní náklady. Úspora nákladů je dána efektivnějším principem přenosu tepla do místnosti, přesnější regulací a minimalizací tepelných ztrát daných umístěním sálavých panelů.

Topení na celý život

Infrapanely nevyžadují žádný servis, revize, údržbu. Absencí mechanických dílů nedochází k opotřebení a provozní spolehlivost přesahuje běžné systémy vytápění.

Vhodné pro alergiky

Sálavé teplo primárně a rovnoměrně ohřívá  stěny, strop i podlahu od kterých se sekundárně ohřívá vzduch – obdobně jako slunce. Při provozu tak nevzniká zbytečně intenzivní proudění vzduchu jako u konvektorů a vzduch obsahuje méně prachových částic. Infrapanely jsou také bez elektrosmogu a budou tak zdravím a komfortním vytápěním Vaší domácnosti.

Moderní design

Infrapanely lze dodat v libovolném provedení od bílých bezrámových, jako obraz s tiskem vlastního motivu nebo bezrámová skla či zrcadla nebo zapustit do SDK stropu. Dokážeme navrhnut designové řešení pro každý interiér tak že budou součástí dekorace nebo si jich ani nevšimnete!