Sálavé vytápění

Sálavé vytápění – úsporné topení pro Vaše bydlení

Moderní systém vytápění nejen pro novostavby rodinných domů, ale i bytů, kanceláří a dalších prostor s vysokými nároky na tepelnou pohodu a nízké provozní náklady. Úspora nákladů je dána efektivnějším principem přenosu tepla do místnosti, přesnější regulací a minimalizací tepelných ztrát daných umístěním sálavých panelů.

Topení na celý život

Infrapanely nevyžadují žádný servis, revize, údržbu. Absencí mechanických dílů nedochází k opotřebení a provozní spolehlivost přesahuje běžné systémy vytápění.

Vhodné pro alergiky

Sálavé teplo primárně a rovnoměrně ohřívá  stěny, strop i podlahu od kterých se sekundárně ohřívá vzduch – obdobně jako slunce. Při provozu tak nevzniká zbytečně intenzivní proudění vzduchu jako u konvektorů a vzduch obsahuje méně prachových částic. Infrapanely jsou také bez elektrosmogu a budou tak zdravím a komfortním vytápěním Vaší domácnosti.

Moderní design

Infrapanely lze dodat v libovolném provedení od bílých bezrámových, jako obraz s tiskem vlastního motivu nebo bezrámová skla či zrcadla nebo zapustit do SDK stropu. Dokážeme navrhnut designové řešení pro každý interiér tak že budou součástí dekorace nebo si jich ani nevšimnete!

Napište nám